Edgar Auto Harnesses LTD.

Profesjonalny producent niestandardowych kabli

Wysokiej jakości wiązka przewodów niestandardowy montaż kabli | wiązka przewodów samochodowych

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom O nas

Historia

dobra jakość Wiązka przewodów samochodowych na sprzedaż
dobra jakość Wiązka przewodów samochodowych na sprzedaż
Standardowa jakość na rynku japońskim Zestaw kabli do cewek stosowany do aplikacji skrzynki sterowniczej Hosipital dla łóżka. Firma specjalizuje się w wiązkach przewodów od ponad 20 lat, certyfikowanych przez IATF / TS16949, ISO9001, UL E468011 i UL E468011, z dobrze wyszkolonymi pracownikami, którzy zostali przeszkoleni w zakresie PMP, IPC620 i 5S itp., W pełni wyposażone cięcie, zaciskanie, lutowanie

—— Japońska jakość rynku

Edgar z powodzeniem wprowadza system zarządzania jakością ISO9001 i IATF16949, filozofię zarządzania projektami American PMP oraz standard pracy IPC 620, z zespołem inżynierów zawodów, którzy koncentrują się na specjalnych wymaganiach klientów i są dobrzy w analizie ryzyka, aby zapewnić doskonałe rozwiązanie i dobrą jakość. Silny duch pracy zespołowej

—— Szybka rozbudowa

Im Online Czat teraz

Edgar Auto Harnesses LTD.

1 2 3 4 5
Edgar Auto Harnesses LTD. Edgar Auto Harnesses LTD. Edgar Auto Harnesses LTD. Edgar Auto Harnesses LTD. Edgar Auto Harnesses LTD.
Edgar Factory photo Edgarcn sales dep. office Edgar sample room Edgar wireharness sample show room Płyta montażowa Edgara

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Edgar, Edgarcn
Ilość pracowników : 200~500
Coroczne wyprzedaże : 1000000-2000000
Rok założenia : 2011
pc Export : 70% - 80%
Edgar Auto Harness Ltd. (Edgar w skrócie), założona w 1999 r., ShaTian Nowa fabryka w 2011 r., Produkuje przede wszystkim przewody samochodowe / motocyklowe i przewody wyjściowe sygnałów wysokiej rozdzielczości. Znajduje się na 288, Jinyu Team, Dani Village, Shatian Town, Dongguan, GuangdongEdgar Auto Harness Ltd. (Edgar w skrócie), założona w 2008 roku, głównie produkuje uprzęże auto / motocyklowe i sygnały wyjściowe o wysokiej rozdzielczości.

Zlokalizowany przy 288, Jinyu Team, Dani Village, Shatian Town, Dongguan, Guangdong z obszarem zakładu sięgającym 6000 m2, firma jest bazą badawczo-rozwojową i bazą produkcyjną uprzęży samochodowych i złącz elektronicznych. Edgar jest firmą z branży high-tech z pięcioletnim doświadczeniem w zakresie badań i rozwoju wiązek oraz połączeń i projektowania.

Edgar zawsze znajduje się na wysokim punkcie startowym i stawia sobie cele na high-endowych rynkach. Wprowadził on precyzyjne maszyny do formowania miedzianych przewodów, wielofunkcyjne maszyny do cięcia i obierania drutu itp. Z Japonii, w pełni zrealizowane przekształcenie i aktualizacja prac linii montażowej od półautomatycznej do automatyzacji.

Poza tym Edgar zbudował niezależne laboratoria w ścisłej zgodności z normami CE i CSA, które są wyposażone w mikrokomputerowe testery proporcji itp., A wszystkie zostały certyfikowane do CQC, CCC, TUV, ISO9001: 2009, TS 16949 itd. Produkty Edgara zostały wysoko uznane przez wszystkich klientów i są powszechnie używane przez Toyotę, Volkswagen, Chery, Geely, Guangzhou Hongda itp.

Edgar stosuje się do ścieżki rozwoju integracji przemysłu i handlu oraz dywersyfikacji przemysłowej. Opierając się na swojej potężnej sile technicznej, precyzyjnym sprzęcie produkcyjnym i perfekcyjnym systemie przepływu, Edgar stale opracowywał nowe, wysokiej jakości produkty. Do tej pory Edgar początkowo tworzył przemysłowy wzór zróżnicowanego przemysłu, rozwoju na dużą skalę, wyspecjalizowanego zarządzania, zglobalizowanego rynku, zinstytucjonalizowanego zarządzania i humanizowanej kultury.

Co więcej, Edgar ma zdrowy i łagodny tryb działania i znaczące przewagi konkurencyjne. W filozofii orientacji technologicznej, tworzenia produktów wysokiej jakości, szczerego zarządzania, marketingu na całym świecie "Edgar szczerze wita przyjaciół na całym świecie! o powierzchni zakładu wynoszącej 6000 m2 firma jest ośrodkiem badawczo-rozwojowym i produkcyjnym uprzęży samochodowych i złącz elektronicznych.

Edgar jest firmą z branży high-tech z pięcioletnim doświadczeniem w zakresie badań i rozwoju wiązek oraz połączeń i projektowania. Edgar zawsze znajduje się na wysokim punkcie startowym i stawia sobie cele na high-endowych rynkach. Wprowadził on precyzyjne maszyny do formowania miedzianych przewodów, wielofunkcyjne maszyny do cięcia i obierania drutu itp. Z Japonii, w pełni zrealizowane przekształcenie i aktualizacja prac linii montażowej od półautomatycznej do automatyzacji.

Poza tym Edgar zbudował niezależne laboratoria w ścisłej zgodności z normami CE i CSA, które są wyposażone w mikrokomputerowe testery proporcji itp., A wszystkie zostały certyfikowane do CQC, CCC, TUV, ISO9001: 2015, TS 16949: 2016, itp. Produkty Edgara zostały wysoko uznane przez wszystkich klientów i powszechnie używane przez Toyotę, Volkswagen, Chery, Geely, Guangzhou Hongda itp.

Edgar stosuje się do ścieżki rozwoju integracji przemysłu i handlu oraz dywersyfikacji przemysłowej. Opierając się na swojej potężnej sile technicznej, precyzyjnym sprzęcie produkcyjnym i perfekcyjnym systemie przepływu, Edgar stale opracowywał nowe, wysokiej jakości produkty. Do tej pory Edgar początkowo tworzył przemysłowy wzór zróżnicowanego przemysłu, rozwoju na dużą skalę, wyspecjalizowanego zarządzania, zglobalizowanego rynku, zinstytucjonalizowanego zarządzania i humanizowanej kultury.

Co więcej, Edgar ma zdrowy i łagodny tryb działania i znaczące przewagi konkurencyjne. W filozofii orientacji technologicznej, tworzenia produktów wysokiej jakości, szczerego zarządzania, marketingu na całym świecie "Edgar szczerze wita przyjaciół na całym świecie!

Szczegóły kontaktu
Edgar Auto Harnesses LTD.

Tel: 86-769-13711800420

Faks: 86-0769-81698005

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)